O Noktası Büyütme Ankara  

  O noktası büyütme Ankara, vajinal dokuların sıkılaşmasını ve gençleşmesini sağlayan; böylece cinsel zevkin artmasına yardımcı olan genital estetik işlemdir. İlerleyen zamanın ya da doğumların etkisi vajinanın da yıpranmasına neden olur. Dokuların sarkması ve güçsüzleşmesi, vajinanın penisi tam anlamıyla sarmasını etkiler. O noktası büyütme sayesinde vajina sıkılaşır. Aynı zamanda daha dolgun ve hassas hâle gelir. Böylece cinsellikten alınan zevk de artar. Yazımızın devamında O noktası büyütme hakkında tüm merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. Ankara O noktası büyütme fiyatları için ise Doç. Dr. Aydın Köşüş ile iletişime geçebilirsiniz.

  O Noktası Büyütme Ankara Nedir?

  Kadın cinsel organı, binlerce sinir hücresi içerir. Bu nedenle oldukça hassas bir bölgedir. Vajinal dokular sıkı ve güçlü olduğunda, vajina penisi daha iyi sarar ve bu sinir hücrelerindeki uyarım artar. Ancak vajinal dokular da zaman içerisinde vücuttaki diğer tüm dokular gibi yıpranır. Bu da kadınların cinsellikten aldığı zevki olumsuz etkileyebilir. Orgazma ulaşmak zorlaşabilir. Özellikle doğumlardan sonra bu durum oldukça sık görülür. O noktası büyütmenin amacı dokuların yenilenmesi ve cinsel yaşamın daha kaliteli hâle getirilmesidir. Kişinin kendi kanından alınan, yenileyici hücrelerle yapıldığı için de oldukça güvenilir bir uygulamadır.

  O Noktası Büyütme Hangi Durumlarda Yapılabilir?

  O noktası büyütme, cinsel yaşamından daha fazla zevk almak ve daha kolay orgazma ulaşmak isteyen, 18 yaşından büyük olan her kadına yapılabilir. Doğumdan sonra vajinada oluşan deformasyonu gidermek için de idealdir. Bu nedenle doğuma bağlı yaşanan cinsel zevk azalmasında da etkilerini gösteren bir genital estetik işlemdir.

  • Orgazm güçlüğü yaşayan
  • Vajinal kuruluk sorunu olan
  • Liken sklerozis adlı enflamatuar hastalığa sahip olan kadınlarda uygulama yapılabilir ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilir.

  O Noktası Büyütme ve G Noktası Büyütme Aynı Mıdır?

  Sık sık birbirine karıştırılsa da her iki işlem de farklıdır. G noktası büyütme, orgazmı etkileyen ve vajinadaki en hassas bölge olan kısma uygulanır. O noktası büyütme ise vajinadaki farklı noktalara uygulanabilir. Her ikisi de enjeksiyon ile yapılsa da enjeksiyonun içeriği farklıdır. G noktası büyütme uygulamasında hyaluronik asit ya da yağ dolgusu kullanılır. O noktası büyütme işleminde ise PRP yapılır. “G noktası büyütme” yazımızı okuyarak, bu konuda daha detaylı bilgi alabilir; aklınıza takılan tüm sorular için Doç. Dr. Aydın Köşüş’ü arayabilirsiniz.

  Ankara O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  PRP tedavisi; kişinin kendi kanından alınarak, yoğunlaştırılan iyileştirici hücrelerin hasarlı bölgeye verilmesiyle yapılan bir tedavidir. O-shot uygulamasında da PRP tedavisinden yararlanılır. Kişinin kendi kanından alınan platelet hücreler, steril laboratuvar koşullarında gençleştirici bir plazma hâline getirilir. Bu plazma, vajinadaki farklı bölgelere enjekte edilir. Plazmada bulunan platelet hücre sayısı normal kandakine göre kat kat fazladır. Bu nedenle bölgede hızlı bir iyileşme sürecinin başlamasına, vajinal dokuların sıkılaşarak güçlenmesine yardımcı olur.

  Ankara O Noktası Büyütme Fiyatları 2021

  O noktası büyütmenin en büyük avantajlarından birisi de oldukça güvenli bir işlem olmasıdır. Kişinin kendi kanından alınan hücrelerle yapıldığı için yan etki riski minimumdur. Aynı zamanda cinsel yaşama ara vermek de gerekmez. Uygulamanın yapıldığı gün içerisinde bile cinsel birliktelik yaşanabilir. İşlemin olumlu etkileri ise kısa süre içerisinde kendini gösterir. Vajinal dokular sıkılaşır, güçlenir ve daha cinsel birleşme daha keyifli hâle gelir. Böylece çiftlerin cinsel yaşamlarından aldığı tatmin hissi de artacaktır. Ankara O noktası büyütme fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Doç. Dr. Aydın Köşüş’ün kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.