G Noktası Büyütme Ankara

  G noktası büyütme Ankara, kadınlarda “erojen bölge” kabul edilen bölgenin daha dolgun hâle getirilmesi ve cinsellikten alınan hazzın artması için yapılan enjeksiyon uygulamasıdır. İlk kez 1950’li yıllarda keşfedilen G noktası, kadın orgazmında oldukça önemlidir. Bu bölgenin daha duyarlı olabilmesi ve penis ile temas ettiğinde daha kolay uyarılması için ise estetik uygulamalardan yardım alınabilir. G noktası büyütme uygulaması, bu noktada en çok tercih edilen genital uygulamadır. Ankara G noktası büyütme ve fiyatları için Doç. Dr. Aydın Köşüş’ün kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

  G Noktası Nedir?

  G noktası, kadınlarda orgazmı doğrudan etkileyen bir bölgedir. Genel olarak tek bir nokta olarak bilinmesine rağmen, aslında bir bölgeyi ifade eder. Bu bölgenin penis ile teması sonucunda uyarılma artar ve orgazm kolaylaşır. G noktası, sinir hücrelerinin ve salgı bezlerinin yoğun olduğu bir bölge olduğu için oldukça hassas bir bölgedir.

  G Noktası Nerededir?

  G noktası, vajina girişinde ve üretraya yakın bir bölgede bulunur. İdrar kanalının yaklaşık 3 – 6 cm ilerisindedir. Bu bölgede kılcal damarlar ve salgı bezleri yoğun olduğu için haz noktası olarak da kabul edilir. Salgı bezleri yoğun olduğu için penisin temasıyla birlikte kadının ıslanmasına da yardımcı olur. Böylece birleşme daha kolay ve acısız şekilde gerçekleşebilir.

  G Noktası ve Orgazm Arasındaki İlişki Nedir?

  G noktası olarak ifade edilen bölgenin, kadın orgazmında önemli bir yere sahip olduğu kabul edilmektedir. Bölge duyarlı ve hassas olduğu için birleşme sırasında kadının hazzı yoğun bir şekilde hissetmesini sağlar. Bölgenin daha hacimli ve dolgun hâle getirilmesi ise orgazmın kolaylaşmasına ve kadının cinsel yaşamından daha fazla zevk almasına yardımcı olur.

  G Noktası Büyütme Ankara Nedir?

  Orgazm aşısı” olarak da bilinen G noktası büyütme, günümüzde giderek daha fazla tercih edilen bir genital estetik uygulamadır. Enjeksiyon ile yapılan işlem, bölgenin daha dolgun hâle gelmesini sağlar. Böylece penetrasyon sırasında alınan haz artar.

  G Noktası Büyütme Ankara Kimlere Yapılabilir?

  Cinsel yaşamından daha fazla zevk almak isteyen, orgazm olma ile ilgili sorunlar yaşayan, 18 yaşın üzerindeki her kadına G noktası büyütme uygulaması yapılabilir. Özellikle anorgazmi sorunu yaşayan kadınlarda, cinsel yaşamın daha zevkli hâle gelmesine büyük oranda yardımcı olan bir işlemdir.

  Ankara G Noktası Büyütme Uygulaması Nasıl Yapılır?

  İşlem enjeksiyon ile yapılır. Bu nedenle kısa sürede tamamlanır ve cerrahiden sonra olduğu gibi uzun iyileşme süresine gerek yoktur. Hastalarımız, uygulamanın yapıldığı gün, rutin yaşamlarına geri dönebilirler. G bölgesini dolgunlaştırmak için ise yağ ya da hyaluronik asit içerikli dolgu malzemeleri kullanılabilir. Hyaluronik asit, cildin kendi yapısında da bulunur. Dokulara enjekte edildiğinde, bölgede yoğun olarak nem tutulmasını sağlar. Dokulara hacim ve dolgunluk kazandırır. Yağ dolgusunda ise kişinin kendi vücudundan alınan yağ hücreleri kullanılır. Yağ dolgusunun kalıcılık süresi, hyaluronik asit içerikli dolgulara göre biraz daha fazladır.

  G Noktası Büyütmeden Sonra Ne Zaman Cinsel İlişki Yaşanabilir?

  G noktası büyütmenin en büyük avantajlarından biri de uygulama yapıldığı gün bile cinsel yaşama devam edilebilmesidir. Dolgunun etkisi kısa sürede kendini belli eder. Enjeksiyon ile yapılan bir işlem olduğu için de enfeksiyon riski yoktur. Hastalarımız sağlıklı bir şekilde cinsel yaşamlarına devam edebilir ve kısa sürede işlemin etkilerini görebilirler.

  Ankara G Noktası Büyütme Fiyatları 2021

  Genital estetik işlemler, günümüzde giderek daha fazla tercih edilen ve kadınların cinsel yaşamdan daha fazla zevk almasına yardımcı olan işlemlerdir. Orgazm aşısı da cinsel zevkin artması için yapılan en etkili işlemlerden biridir. Sadece orgazm olma ile ilgili sorunlar yaşayan kadınlarda değil, cinsel yaşamından daha fazla tatmin olmak isteyen tüm kadınlara yapılabilir. Ankara G noktası büyütme fiyatları ise klinikten kliniğe değişebilir. Ankara G noktası büyütme fiyatları hakkında daha fazla bilgi için Doç. Dr. Aydın Köşüş ile iletişime geçebilirsiniz.