Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Hocamızı internet üzerinden buldum, sabırla dinledi beni aceleci olmayan tavrı ve yaklasımı guven verıcıydı içimi rahat bir şekilde ofisinden ayrıldım. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz

han...

Aydın hocamla 8 yıl önce tanıştık mükemmel bir insan çok donanımlı kibar bilgili tek güvendiğim doktor

e..alı

Gerek kendisi gerek eşi Dr.Nermin Hanım ,engin tecrübeleri ile doktordan ziyade yol arkadaşı olmuştur.Allah her ikisinden de razı olsun.

kan..alak

Ikinci gebeligimde gebelik takibimi ve dogumumu aydın Hoca yaptı bilgi birikimi , sakinligi ilgisi ve alakası muhtesem bir insan iyiki tanimisiz ve doktorumuz olmus Allah basarilarini daim etsin gonul rahatligiyla bir gebelik gecirmemi sagladi ne kadar tesekkur etsem az .

çe..ız

Aydın bey, bütün bir tüp bebek ve doğum sürecimi takip etti. Sıkıntılı hamilelik sürecim boyunca gerek tespitleriyle gerekse ilgisiyle sürekli yanımızda oldu. Herşey için teşekkür ederiz

lil pelin..alak

Hayatımda tanıdığım en iyi insan,en iyi doktor Aydın köşüş bey.tecrübesi, bilgisi, vicdanı ve insana verdiği güven çok büyük. Kendisiyle 2011 yılında leep ameliyatıyla sonuçlanan tanışmamız oldu.2 yıldır izmir de yaşıyorum kalp ve behçet hastasıyım ilaç alerjilerimde var buradaki bazı doktorların yapamam riskli dediği laparoskopik rahim alma ameliyatını sorunsuz ve başarılı bir şekilde bir ay önce yaptı şimdi çok iyiyim çok şükür.Kendisine, doktor Nermin köşüş ve klinik çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum. Türkiyede sizin gibi mesleğini seven insana değer veren iyi doktorlara ihtiyaç var.

p....

Rabbim öyle bir zamanda karşıma çıkardı ki sizi tam olarak hayatımın dönüm noktasıydı. Bu yüzden başta saygı değer Doktorum Aydın köşüş beye ve güler yüzlü klinik personeline çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız hepinizi çok seviyorum. Saygı ve selamlarımla.

d....

Öncelikle doktorum Aydın Beye beni sağlığıma kavuşturduğu için ve asistanı Zeynep Hanıma gösterdiği ilgi, alaka ve samimiyetlerinden ötürü çok teşekkür ederim.

t....

Muthis insan aydin bey bizi cok rahatlatti isini bilen insana deger veren biri yolunuz acik olsun size ihtiyaci olan cok insan var

e..a

Tanıdığım en mükemmel doktor. Çok zor bir hamilelik sürecini önce Allahın izni sonra Aydın Beyin ilgisiyle atlattım. Oğlum şimdi 8 yaşında .Allah razı olsun.

ni...r

ilgisi alakası ve başarısıyla çok iyi bir doktor

ze...l

aydın beyin şanlıurfadan hastasıyım ilgi ve tatmin edici bilgisiyle tüm değerlendirme kriterlerini en üst düzeyde elde ediyor zaten. tekrar bir bebek bekliyorum ancak aydın beyi çoook arıyoruz ailece.

fa...z


Yorumunuzu Gönderin!